11/05/2018

O FIRMIE

Rzeczoznawca samochodowy – niezależne biuro w Krakowie

Firma MK DOLIWA CAR działa w Krakowie od 1999 roku jednak jej tradycje sięgają znacznie wcześniej.

Jako jedna z pierwszych firm na małopolskim rynku pomaga Klientom w szeroko pojętych  kwestiach rzeczoznawstwa samochodowego. Od wielu lat aktywnie współtworzymy Stowarzyszenie Inżynierów i Mechaników Polskich (SIMP). Rzeczoznawcy tworzący i współpracujący z naszą firmą regularnie odbywają szkolenia z zakresu motoryzacji, a także poddawani są egzaminom państwowym, dzięki którym posiadają niezbędne uprawnienia pozwalające na wykonywanie tego zawodu. Daje to Państwu gwarancję, że wykonana przez nas usługa spełniać będzie najwyższe standardy nie tylko pod względem merytorycznym ale i etycznym.

Jesteśmy w pełni nowoczesnym biurem ekspertów zajmujących się zawodowo wyceną pojazdów oraz maszyn mechanicznych i różnego rodzaju sprzętu specjalistycznego. Do powierzonych nam przez Państwa obowiązków podchodzimy niezwykle profesjonalnie i z należytą starannością.  W swojej pracy posługujemy się sprawdzonymi nowoczesnymi narzędziami oraz technologiami kontrolno-pomiarowymi, co daje nam gwarancję niezawodności. Dbamy o to, aby rozwiązać każdy powierzony nam problem.

       

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i instytucjami państwowymi oraz prywatnymi. Wybierając naszą firmę wybierasz:

-doświadczenie,

-wiedzę

-i długoletnią tradycję.

Wszystko to pomaga sprawnie rozwiązać postawione przed nami zadanie.