Stała współpraca w ramach rzeczoznawstwa samochodowego

MK DOLIWA CAR oprócz standardowych usług oferuje Państwu nawiązanie długotrwałej współpracy w ramach szeroko pojętego rzeczoznawstwa.

rzeczoznawca_samochodowy_kraków

Współpracujemy nie tylko z firmami z Krakowa oraz małopolski, ale również z tymi zlokalizowanymi na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie wycenić całą flotę danej firmy, maszyny oraz specjalistyczne urządzenia.
Tę usługę polecamy przede wszystkim:

firmom i przedsiębiorstwom, które chcą wymienić flotę lub potrzebują wycenić pojazdy, maszyny, urządzenia dla potrzeb leasingowych (wykup/sprzedaż) bądź księgowych

syndykom masy upadłościowej.

Wykonując opinie z nami, otrzymujecie Państwo niezależną wycenę wartości pojazdów w oparciu o wytyczne firm leasingowych (w tym także standardy PZWLP) lub niezależną kalkulację naprawy w oparciu o standardy firm ubezpieczeniowych.

Współpracujemy również z prywatnymi kolekcjonerami wyceniając pojazdy zabytkowe oraz wykonując białe karty niezbędne do rejestracji pojazdów zabytkowych.

Wiemy, że Państwa czas jest cenny, dlatego staramy się dopasować terminy tak, aby oględziny nie zakłócały pracy firmy. Orientacyjny czas oczekiwania na wykonanie przez nas oględzin wraz z przesłaniem kompletnej dokumentacji wynosi maksymalnie do kilku dni roboczych.

 

rzeczoznawca_samochodowy_kraków

 

Podsumowując: możemy przedstawić zarówno gotowe pakiety jak i przygotować ofertę skrojoną pod Państwa firmę i potrzeby z nią związane. Produkt ten polecamy także:

– firmom, które ubiegają się o dopłatę do odszkodowania,

– firmom windykacyjnym,

– komornikom sądowym,

– prawnikom; adwokatom; radcom prawnym,

– towarzystwom leasingowym,

– serwisom samochodowym,

– salonom samochodowym,

– zakładom produkcyjnym.

 

W celu omówienia warunków współpracy zapraszamy do kontaktu: biuro@doliwa.pl

Powrót na stronę główną