11/05/2018

O FIRMIE

Rzeczoznawca samochodowy – niezależne biuro w Krakowie

Twój rzeczoznawca samochodowy w Krakowie, czyli firma MK DOLIWA CAR działa w Krakowie od 1999 roku jednak jej tradycje sięgają znacznie wcześniej.

Jako jedna z pierwszych firm na małopolskim rynku pomagamy Klientom w szeroko pojętych  kwestiach związanych z pojazdami i maszynami. Od wielu lat aktywnie współtworzymy Stowarzyszenie Inżynierów i Mechaników Polskich (SIMP).  Nasi rzeczoznawcy regularnie odbywają szkolenia z zakresu motoryzacji, a także poddawani są egzaminom państwowym, dzięki którym posiadamy niezbędne uprawnienia pozwalające na wykonywanie tego zawodu. Daje to Państwu gwarancję, że wykonana przez nas usługa spełniać będzie najwyższe standardy nie tylko pod względem merytorycznym, ale i etycznym.

rzeczoznawca samochodowy w Krakowie

Jesteśmy w pełni nowoczesnym biurem ekspertów zajmujących się zawodowo wyceną pojazdów oraz maszyn mechanicznych i różnego rodzaju sprzętu specjalistycznego. Do powierzonych nam przez Państwa obowiązków podchodzimy niezwykle profesjonalnie i z należytą starannością.  W swojej pracy posługujemy się sprawdzonymi nowoczesnymi narzędziami oraz technologiami kontrolno-pomiarowymi, co daje nam gwarancję niezawodności. Dbamy o to, aby rozwiązać każdy powierzony nam problem.

        rzeczoznawca samochodowy w Krakowie

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i instytucjami państwowymi oraz prywatnymi.

Wybierz naszą firmę, ponieważ w pakiecie oferujemy:

-doświadczenie,

-wiedzę

-i długoletnią tradycję.

Wszystko to pomaga sprawnie rozwiązać postawione przed nami zadanie.

 

Powrót na stronę główną

Oferta
Współpraca
Diagnostyka samochodowa